Lato nadchodzi

Przygotuj swoje urządzenie do lata!

Lato jest niezwykle trudnym i wymagającym okresem dla sprzętu komputerowego. To właśnie w okresie letnim komputery stacjonarne, laptopy ale też i inne urządzenia zmagają się z podwyższonymi temperaturami.

Zobacz poniższe wideo i dowiedz się jakie mogą być skutki braku regularnej konserwacji sprzętu komputerowego oraz w jaki sposób można im zapobiec.

W nagraniu wideo mogłeś zobaczyć jakie są efekty braku konserwacji sprzętu komputerowego. Za niedługo będzie lato, warto już teraz pomyśleć nad konserwacją swojego urządzenia.

Głośna praca, podwyższone, a później wysokie temperatury podzespołów sprzętu to dopiero początek. Jest to też ostrzeżenie przed kolejnym krokiem. Te pierwsze symptomy często bagatelizowane mogą doprowadzić do samoistnego wyłączania się urządzenia i wtedy to już powinna zapalić się nam czerwona lampka, aby nie zwlekać dłużej tylko jak najszybciej oddać swój sprzęt do serwisu komputerowego oraz poddać go usłudze czyszczenia.

Poniżej możesz jeszcze raz zobaczyć kilka zdjęć z serwisu urządzeń, które wymagały czyszczenia. Są to tylko przykłady, które przedstawiają brak regularnej konserwacji.

>> Nie pozwól, aby doszło do uszkodzenia któregoś z podzespołów twojego urządzenia! <<

Zapytasz teraz dlaczego się tak dzieje? Widzisz, to jest normalna kolej rzeczy. Komputer lub laptop z którego korzystamy na co dzień po czasie się zabrudzi, zakurzy. I to jest jak najbardziej normalne. To tak samo jak z nami, ludźmi. Musimy się regularnie kąpać, aby być czyści i czuć się dobrze. Sprzęt komputerowy też wymaga troski i opieki.

Konserwacja i czyszczenie urządzenia w serwisie K DATA

Pierwsza pełna konserwacja sprzętu (czyszczenie urządzenia oraz wymiana pasty termoprzewodzącej / termopadów) jest zalecana jeśli sprzęt ma 2 – 3 lata. Oczywiście można zrobić to wcześniej jeśli zaistnieje taka potrzeba. Samo czyszczenie urządzenia powinno wykonywać się częściej, najlepiej raz do roku w przypadku komputera stacjonarnego, gdzie dostęp do wnętrza jest dużo łatwiejszy czego nie można napisać o laptopie.

Konserwacja i czyszczenie urządzenia w naszym serwisie wykonywana jest kompleksowo. Na początku całe urządzenie poddane jest całkowitej rozbiórce, aby każdy element, każdy komponent sprzętu został wyczyszczony.

W ramach tej usługi wymieniamy także pastę termoprzewodzącą, która znajduje się na procesorze, układzie graficznym oraz innych podzespołach. Wymieniane są także termopady. Są to plastyczne elementy, które stosuje się w celu odprowadzenia ciepła w miejsca, w które normalnie nie można zaaplikować pasty termoprzewodzącej.

Później wszystko znowu składane jest w jedną całość i urządzenie jest oczyszczane z zewnątrz. Na koniec sprzęt poddawany jest testom obciążeniowym i sprawnościowym, gdzie sprawdzana jest praca procesora, karty graficznej, pamięci RAM oraz dysku twardego.

Finalnie sprzęt jest gotowy i może zostać przekazany klientowi.

Promocja na usługę dla trzech pierwszych klientów!

W naszym serwisie na tą usłgę przewidzieliśmy promocję letnią.

Trzy pierwsze osoby, które zgłoszą swoje urządzenie do naszego serwisu za pośrednictwem formularza online, który znajduje się TUTAJ otrzymają dodatkowy rabat w wysokości 10%

W trakcie zgłaszania urządzenia, na dole formularza należy zaznaczyć pole „Chcę skorzystać z dodatkowej zniżki 10% IDZIE LATO”.

W sumie można otrzymać aż 20% zniżki na usługę konserwacji! *

Pod uwagę bierzemy kolejność zgłoszeń. Kto pierwszy ten lepszy 🙂 Lato nadchodzi. Nie zwlekaj i skorzystaj z promocji już dziś!

*UWAGA oferta dodatkowej zniżki przeznaczona jest tylko dla klientów, którzy zgłoszą serwis poprzez formularz online. Pragniemy przypomnieć, że swoje usługi świadczymy tylko na terenie województwa śląskiego.