O Firmie K DATA

Informacje o firmie

O firmie K DATA

Firma K DATA rozpoczęła swoją działalność w październiku 2018 roku. Założycielem i właścicielem firmy jest Krzysztof Kabut.

Głównym profilem działalności firmy jest serwis sprzętu IT, są to głównie komputery stacjonarne, laptopy, serwis sieci komputerowych, doradztwo w konfiguracji i modernizacji jednostek komputerowych, a także inne usługi. Swoją pomoc oferujemy na terenie całego województwa śląskiego. Niewykluczone, że w przyszłości obszar działania zwiększy się, a oferta poszerzy.

Mimo, że jesteśmy stosunkowo krótko na rynku to posiadamy duże doświadczenie w branży IT. Nieustannie obserwujemy rynek oraz zmieniające się na nim trendy. Staramy się być w tym obszarze na bieżąco. To wszystko po to, aby oferowane przez nas usługi były wykonywane na jak najwyższym poziome.

Jesteśmy mobilni. Nasz serwis dojeżdża do klienta. O ile to możliwe na miejscu wykonuje diagnozę usterki i dokonuje naprawy. W przeciwnym razie sprzęt klienta zabierany jest do siedziby firmy i tam dokonywana jest naprawa.

Staramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom, dlatego też nieustannie podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje.

Choć naszym głównym celem jest realizacja zleceń i serwis sprzętu komputerowego, to w wolnym czasie chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Już niebawem na naszym blogu firmowym będzie można poczytać o ciekawostkach i nowościach ze świata IT oraz skorzystać z naszych porad z tego sektora.

Jesteśmy także w social media. Profil naszej firmy można znaleźć na takich platformach społecznościowych jak: Facebook, Instagram, Twitter. Zapraszamy również na kanał filmowy naszego serwisu na YouTube, na którym można znaleźć różne materiały filmowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź cennik naszych usług. Wystarczy z górnego menu przejść do odpowiedniej strony.