Zamów komputer PC

Zamów komputer stacjonarny w firmie K DATA

Montaż komputera PC

Za pośrednictwem tej strony i formularza online można zamówić u nas komputer stacjonarny

Każdy złożony przez nas zestaw komputerowy składa się z nowych fabrycznie podzespołów, na które udzielana jest gwarancja producenta lub dystrybutora. Nie sprzedajemy sprzętu używanego i poleasingowego.

Jak wygląda proces zamówienia komputera?

Cała procedura dzieli się na kilka etapów i Przedstawiamy ją poniżej w kilku punktach:

  • Wypełniasz formularz, który znajduje się poniżej. Odpowiadasz na wszystkie zawarte w nim pytania i wysyłasz go do nas. Gdyby wystąpiły jakieś problemy i wątpliwości z jego wypełnieniem, prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.
  • Na podstawie przesłanego formularza nasz serwis przygotuje dla Ciebie dwa różne warianty zestawów komputerowych. Wybierasz zestaw, który spełnia twoje oczekiwania i akceptujesz go za pośrednictwem poczty email (wystarczy odpowiedzieć na wiadomość, w której wysłaliśmy ofertę i wskazać wybrany zestaw – 1 lub 2).
  • Następnie wystawiamy Fakturę pro forma, którą należy opłacić za pośrednictwem przelewu bankowego na numer rachunku wskazany na fakturze.
  • Po zaksięgowaniu środków na koncie bankowym firmy zamawiamy wybrane przez Ciebie podzespoły potrzebne do budowy komputera.
  • Po dostawie podzespołów komputer montujemy w całość. Instalujemy system operacyjny (jeśli jest zamówiony), a następnie całą jednostkę jest testujemy pod obciążeniem i sprawdzamy pod kątem stabilności działania.
  • Gdy zakończymy testy wystawiamy Fakturę VAT na wskazane przez Ciebie dane. Następnie poinformujemy Cię, że urządzenie gotowe jest do wydania. Komputer można odebrać samodzielnie w siedzibie naszej firmy, ale możemy też dostarczyć go do Ciebie.

Po przesłaniu przez nas oferty na Twój adres email możesz zrezygnować z zakupu (pod warunkiem że nie opłaciłeś jeszcze faktury pro forma) i tym samym nie kupować u nas komputera, ponieważ nie podpisujemy z Tobą żadnej umowy.

Jak zamówić komputer online?

Stworzyliśmy materiał wideo, w którym pokazaliśmy w jaki sposób zamówić komputer za pomocą formularza online. Film instruktażowy można zobaczyć klikając w poniższy przycisk.

FILM INSTRUKTAŻOWY

Formularz zamówienia komputera

Formularz zamówienia komputera PC

Wypełnij poniższy formularz i zamówić nowy komputer

Masz pytania na temat nowego komputera?

Montaż komputera PC

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie nowego zestawu PC prosimy o kontakt z naszym serwisem za pomocą adresu email: [email protected] lub nr telefonu 799 018 047. Wszystkie dane kontaktowe można znaleźć na podstronie kontakt.