Witaj na blogu serwisu K DATA!

Wpisy na blogu

Witaj! Fajnie że trafiłeś na blog serwisu komputerowego K DATA! Jeśli tutaj jesteś to zapewne interesujesz się komputerami czy też laptopami. Mam rację? ?

Ja z tymi urządzeniami mam do czynienia od małego, odkąd tylko pamiętam. U mnie wszystko zaczęło się gdy u mojego sąsiada zobaczyłem po raz pierwszy komputer stacjonarny i odpaloną aplikację Paint. Bardzo mnie ten widok zafascynował, ponieważ po raz pierwszy coś takiego widziałem w swoim życiu. Od razu się zakochałem i wiedziałem, że moja przyszłość związana będzie właśnie z tą branżą. No i tak też się stało.

Przez kolejne lata to zainteresowanie i hobby wzrastało. Kupowałem różnego rodzaju czasopisma o tematyce komputerowej, takie jak np. Komputer Świat czy PC Format, ale też i inne.O internecie i łączu szerokopasmowym mogłem wtedy tylko pomarzyć, dlatego wiedzę czerpałem głównie z prasy. Wszystko do momentu, w którym zdecydowałem że otworzę własny serwis komputerowy. I tak oto powstała firma K DATA, strona internetowa oraz blog, na którym aktualnie się znajdujesz.

Znajdziesz tutaj i przeczytasz wpisy na temat komputerów stacjonarnych i laptopów, ale nie tylko. Znajdziesz poradniki, które mogą okazać się dla Ciebie pomocne i być może pomogą Ci rozwiązać nie jedną zagadkę z komputerami. Dowiesz się o nowościach ze świata z branży komputerowej, a także znajdziesz recenzje, testy sprzętu i inne pomocne artykuły. Myślę, że każdy wielbiciel branży komputerowej znajdzie tutaj coś dla siebie.

Zapraszam serdecznie!

Krzysztof Kabut

Dostępne wpisy