Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Utrata danych zapisanych na dysku komputera, laptopa, pamięci USB czy dysku przenośnym, może przytrafić się każdemu. Nieprzemyślane działanie, awaria prądu, wirus czy dostanie się urządzenia w nieodpowiednie ręce to tylko niektóre przyczyny, dla których ludzie na całym świecie tracą codziennie setki gigabajtów cennych informacji. Na szczęście, ogromną większość utraconych danych można w sposób szybki i bezpieczny odzyskać. K DATA oferuje kompleksowe odzyskiwanie danych ze wszystkich rodzajów dysków i nośników pamięci, świadcząc swoje usługi na terenie Pszowa, Wodzisławia Śląskiego oraz okolicznych miast i miejscowości.


Dlaczego warto zdecydować się na odzyskiwanie danych u nas?


Istnieje wiele powodów, aby to właśnie nam zaufać w kwestii bezpiecznego odzyskiwania danych z komputera domowego lub firmowego. Przede wszystkim mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie odzyskiwania plików, folderów, multimediów, oraz danych poufnych, w tym również dokumentów zawierających dane osobowe. Usługi świadczymy zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.


Odzyskiwanie danych – Pszów, Wodzisław Śląski


Jednocześnie, odzyskiwanie danych na terenie Pszowa czy Wodzisławia, możesz zlecić nam o dowolnej porze, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas, dlatego w takich sytuacjach działamy sprawnie, niezawodnie i tak szybko, jak to możliwe. Zazwyczaj jesteśmy w stanie odzyskać dane na miejscu u klienta, a jeśli to niemożliwe, odzyskiwanie danych wykonujemy w naszej siedzibie, korzystając ze specjalistycznych urządzeń i najnowszych technologii. Potrzebujesz szybko, bezpiecznie i niedrogo przywrócić dane z komputera lub pendrive’a? Wezwij nasze pogotowie komputerowe już dziś!

dysk twardy